top of page

Z myślą o osobach, które z pewnych przyczyn nie mogą dotrzeć do Naszego gabinetu proponujemy wygodne rozwiązanie - wizytę Naszego specjalisty w domu pacjenta.

Z wizyty domowej może skorzystać KAŻDY, a dzięki takiej formie wizyty, badanie odbędzie się w komfortowych warunkach w zaciszu domowym bez niepotrzebnego stresu pacjenta.

 

Co możemy zrobić dla Państwa podczas wizyty domowej?

- wykonać badanie słuchu

- dokonać diagnozy niedosłuchu na podstawie wywiadu, otoskopii oraz wykonanych badań

- dobrać nowe aparaty słuchowe

- zmienić oraz zaprogramować ustawienia aparatów słuchowych, które Państwo już posiadacie - dotyczy to aparatów firm Signia, Audio Service, Oticon, Phonak

- pobrać formę z ucha w celu wykonania wkładki usznej, obudowy aparatu wewnątrzusznego, ochronników słuchu, wkładek przeciwwodnych

- przeprowadzić konsultację obejmującą instruktaż użytkowania oraz pielęgnację aparatów słuchowych

 

Umówienie wizyty - terminy i przebieg wizyty możecie Państwo skonsultować z protetykiem słuchu, który będzie Państwa obsługiwał, telefonicznie lub mailowo:

        726 495 632

        audio-sluch@vp.pl

 

Zasięg dojazdu: Pawłowice i okolice (Golasowice, Zbytków, Pielgrzymowice), Krzyżowice, Jastrzębie-Zdrój, Warszowice, Studzionka i okolice (Brzeźce, Mizerów, Kryry, Suszec), Żory.

                                   "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn.: "Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Cel operacji: Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu. 
Przewidywany wynik operacji: Utworzenie miejsca pracy.

bottom of page