top of page

Dlaczego warto wybrać gabinet AUDIO-SŁUCH?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoba borykająca się z niedosłuchem, odczuwa skrępowanie przed badaniem słuchu i zastanawia się, czy warto oraz czy będzie usatysfakcjonowana z wizyty. Jest to normalne uczucie przed nieznanym, oraz normalne uczucie dyskomfortu związanego z problemami słyszenia.

Nasz gabinet zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i nie traktuje go szablonowo. Staramy się pomóc osobie, która zgłasza problem oraz podchodzić empatycznie do każdego problemu słuchu, z jakim mierzą się nasi Pacjenci. Gwarantujemy nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz solidną wiedzę dzięki którym przeprowadzimy rzetelną konsultację i rozwiążemy Twój problem. Problemy ze słuchem mogą pojawić się w każdym wieku, dlatego każde badanie słuchu jest wykonywane profesjonalnym sprzętem w rzetelny sposób. Bardzo cenimy sobie podejście, zarówno do małych, jak i dużych Pacjentów.

W gabinecie AUDIO-SŁUCH liczy się dobre słyszenie i powrót do normalności. Staramy się pomóc Pacjentom odzyskać dobry słuch. Profesjonalny dobór aparatów słuchowych to nie tylko wygoda dla Pacjenta, ale przede wszystkim znajomość oraz zastosowanie najnowszych technologii i zaawansowanych rozwiązań. Aparaty słuchowe w naszym gabinecie dobierane są przede wszystkim do indywidualnych oraz audiologicznych potrzeb naszych Pacjentów.

Aparaty słuchowe to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem słuchu. Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z aparatami słuchowymi. 

                                   "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn.: "Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Cel operacji: Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu. 
Przewidywany wynik operacji: Utworzenie miejsca pracy.

bottom of page