top of page

APARATY SŁUCHOWE SIGNIA

Aparaty słuchowe Signia to kontynuacja długiej historii marki Siemens.
Nowe aparaty słuchowe Signia to: jeszcze większa innowacyjność, w pełni automatyczne systemy oraz dbałość o komfort użytkownika. Współpracując z ośrodkami badawczymi na całym świecie, firma Signia nieustannie poszukuje też nowych rozwiązań poprawiających komfort słyszenia i obsługi. Efektem jest bogata oferta aparatów słuchowych i akcesoriów, pozwalająca wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, wymagań oraz stylu życia.

Wśród rozwiązań indywidualnych można tu wymienić, chociażby generatory dźwięków terapeutycznych, używane wszechstronnie w terapii szumów usznych (Tinnitus).

Dowiedz się więcej na temat aparatów Signia

image.png

APARATY SŁUCHOWE AUDIO SERVICE

Już ponad 30 lat we własnym zakładzie w Heford (Niemcy), producent Audio Service trudni się opracowywaniem aparatów słuchowych, dostarczając na rynek nowoczesne oraz niezawodne artykuły pomagające klientom we wszystkich sytuacjach związanych z zakłóceniami słyszenia, przy szczególnym uwzględnieniu ich potrzeb i oczekiwań.

Dowiedz się więcej na temat aparatów Audio Service

Oticon_Logo_LCT_100mm_rgb_pos.png

APARATY SŁUCHOWE OTICON

Firma powstała w 1904 roku w Danii. Oticon projektuje i wytwarza rozwiązania dla dorosłych oraz urządzenia dedykowane dzieciom. Dziś ludzie w ponad 100 krajach na całym świecie mogą lepiej słyszeć dzięki rozwiązaniom Oticon. Firma ta jest jednym z trzech największych dostawców aparatów słuchowych na świecie. Jej hasło przewodnie to: „People First”.

Dowiedz się więcej na temat aparatów Oticon

Logo_Phonak_life_is_on_pos.jpg

APARATY SŁUCHOWE PHONAK

Od ponad 60 lat specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i tworzeniu oraz ogólnoświatowej ekspedycji zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i systemów bezprzewodowych FM. Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistami z całego świata, z dziedzin akustyki, audiologii i protetyki słuchu, w firmie Phonak powstają innowacyjne rozwiązania pokonujące ograniczenia technologiczne, pomagające ludziom lepiej słyszeć, rozumieć oraz dostarczać całego bogactwa dźwięków, w które obfituje życie.

Szczególną uwagę firma przykłada do rozwiązań dla dzieci mających głęboki ubytek słuchu. Aparaty słuchowe wyposażone w zaawansowane funkcje, nowoczesne obudowy o atrakcyjnych kolorach ułatwiają właściwy rozwój dzieci.

Dowiedz się więcej na temat aparatów Phonak

Aparaty słuchowe to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem słuchu. Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z aparatami słuchowymi. 

                                   "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn.: "Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Cel operacji: Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu. 
Przewidywany wynik operacji: Utworzenie miejsca pracy.

bottom of page