top of page

Jakie marki aparatów słuchowych proponujemy?

Wśród producentów aparatów słuchowych znajdziecie Państwo całą gamę urządzeń przeznaczonych do różnych ubytków słuchu - od lekkich po głębokie.

Wygląd aparatów zmienia się od indywidualnych oraz audiologicznych potrzeb pacjenta - od klasycznych aparatów umieszczanych za uchem pacjenta, po bardzo dyskretne rozwiązania umieszczane tylko w przewodzie słuchowych.

Z radością informujemy, że współpracujemy wyłącznie z wiodącymi na rynku audiologicznym, markami - oferujemy najwyższej jakości aparaty słuchowe od najlepszych światowych producentów, a dzięki bliskiej współpracy mamy natychmiastowy dostęp do nowych i innowacyjnych technologii.

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą - szczegółowych informacji udzieli Państwu protetyk słuchu podczas konsultacji.

Zapraszamy do umówienia się na pierwszą wizytę, która rozjaśni Państwu tematykę pomocy słuchowych i pomoże ustalić, które aparaty będą najlepszym rozwiązaniem dla Państwa niedosłuchu.

h4e.jpg
46twf.jpg
awh3.jpg
3grw.jpg
Aparaty słuchowe to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem słuchu. Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z aparatami słuchowymi. 

                                   "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn.: "Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Cel operacji: Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu. 
Przewidywany wynik operacji: Utworzenie miejsca pracy.

bottom of page