top of page

 

 


 

W naszej firmie zależy nam przede wszystkim na satysfakcji Pacjentów, nie tylko pod względem dopasowania aparatu słuchowego do ich oczekiwań, ale również obsługi i warunków finansowych - dlatego, dzięki współpracy z Santander Consumer Bank S.A. przygotowaliśmy propozycję systemów ratalnych.

Rozwiązanie to opiera się na sfinansowaniu kosztów nabycia sprzętu wspomagającego słyszenie, a następnie na spłacie niskich rat w określonym czasie. Dzięki temu Pacjent nie musi martwić się znacznym wydatkiem na niezbędny mu aparat słuchowy i może opłacić go w systemie ratalnym na korzystnych dla siebie warunkach.

Decydując się na płatność w ratach, możecie Państwo od razu po wizycie w Naszym gabinecie cieszyć się kolorowym światem dźwięków.

image.png

                                   "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn.: "Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Cel operacji: Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu. 
Przewidywany wynik operacji: Utworzenie miejsca pracy.

bottom of page