top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKarolina Pastuszka

Czy aparat słuchowy to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka?

Zanim zdecydujemy się, jaki kupić aparat słuchowy dla seniora, warto szczerze porozmawiać z protetykiem słuchu na temat zwyczajów i trybu życia osoby, która ma nosić aparaty słuchowe, a także jej oczekiwań.


Częste przebywanie z naszymi dziadkami i babciami pozwala nam dobrze poznać ich problemy, a pokazanie tego, że chcemy im pomóc i wiemy czego im potrzeba, z pewnością zostanie odebrane jako wyraz naszej troski i miłości.

Słuchanie audiobooków, muzyki i dźwięku z telewizora w wysokiej jakości, uczestnictwo w wykładach i konferencjach, wyraźne słyszenie ptaków mimo szumu wiatru, uprawianie sportu – nowoczesne modele aparatów słuchowych pozwalają starszym osobom nie tylko lepiej słyszeć, ale też lepiej żyć!.


Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie,

Z okazji Waszego święta, składamy serdeczne życzenia.

Szczęścia, uśmiechu i pogody ducha, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia, zmartwienia i troski omijały, a zdrowie służyło przez długie lata.

Życzymy, aby Wasze wnuki były dla Was źródłem nieustannej radości i powodem do dumy. Niech czerpią od Was mądrość i doświadczenie.

A miłość, którą otaczają Was najbliżsi napełnia młodzieńczą energią i uśmiechem na każdy dzień.

Wszystkiego najpiękniejszego!

Comentarios


bottom of page