top of page

Aparat słuchowy to urządzenie, którego celem jest poprawa jakości słyszenia

i rozumienia mowy u osób, które borykają się z wadą słuchu. Aparaty słuchowe pełnią rolę urządzeń rehabilitacyjno-wspomagających dla pacjentów ze stwierdzonym ubytkiem słuchu. W zależności od charakterystyki niedosłuchu, specjalista wybiera

oraz programuje odpowiednie urządzenie – uwzględniając wymagania oraz oczekiwania

min. estetyczne pacjenta. 


Dzięki bogatej ofercie gabinetu AUDIO-SŁUCH i fachowej pomocy z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich.

 

Chcąc dobrać najlepszy dla siebie aparat, wychodzimy naprzeciw potrzebom Pacjentów z możliwością wypożyczenia go do Twojego domu. W swoim naturalnym i bezpiecznym miejscu będziesz w stanie przekonać się, czy urządzenie spełnia Twoje oczekiwania. 
 

Aparaty słuchowe to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem słuchu. Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z aparatami słuchowymi. 

                                   "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn.: "Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Cel operacji: Podjęcie działalności gospodarczej pod nazwą "AUDIO-SŁUCH" polegającej na mobilnym gabinecie badań i protetyki słuchu. 
Przewidywany wynik operacji: Utworzenie miejsca pracy.

bottom of page