top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKarolina Pastuszka

Oticongres 2024!

W ubiegły weekend skorzystaliśmy z zaproszenia do stolicy na Oticongres, aby rozwijać wiedzę merytoryczną dotyczącą produktów Naszego Partnera, poznać najnowszy model aparatu marki Oticon , a także odbyć bardzo treściwe i dopingujące szkolenie motywacyjne prowadzone przez Pana Szymona - trenera biznesowego.


Już dziś przedstawiamy nowość wprowadzoną do oferty Naszego gabinetu!


Aparat słuchowy Oticon Intent - pierwszy na świecie aparat słuchowy z czujnikami 4D, które rozpoznają intencje użytkownika. Dzięki analizie Twoich ruchów i otoczenia oraz ustaleniu, gdzie wokół Ciebie toczą się rozmowy - Oticon Intent rozpoznaje, czego chcesz i potrzebujesz słuchać. Intent dzięki zaawansowaniu technologicznemu daje Ci prawdziwe wsparcie, dzięki czemu możesz czuć się pewnie i skupiać na ważnych dla Ciebie chwilach bez żadnych obaw.


Firmie Oticon serdecznie dziękujemy za zaproszenie - to był zaszczyt pojawić się w gronie właścicieli gabinetów protetycznych z całej Polski.

 

A osoby, które borykają się z niedosłuchem, mające problem ze zrozumieniem mowy w trudnych warunkach akustycznych już dziś zapraszamy do umawiania wizyt w Naszym gabinecie i skorzystania z możliwości BEZPŁATNEGO przetestowania najnowszych aparatów słuchowych Oticon Intent.コメント


bottom of page