top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKarolina Pastuszka

Jak radiowiec poradził sobie z niedosłuchem?

Dzięki zaangażowaniu osoby, dla której słuch jest narzędziem pracy - wraz z marką Signia Hearing serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii pt. “Jak radiowiec poradził sobie z niedosłuchem?”.


Swoimi doświadczeniami z niedosłuchem i aparatami opowiedział Wojciech Padjas - redaktor muzyczny i winylowy meloman, który na co dzień zmaga się z ubytkiem słuchu.


Zachęcamy do odwiedzenia strony www.signia.net/niedosluch-radiowca, na której znalazły się zapisy rozmów oraz odcinki wywiadu przed kamerą. Zapraszamy również na bloga marki Signia gdzie mogą Państwo zapoznać się z artykułami, które opowiadają o krokach do lepszego słyszenia, a także zachęcamy do lektury czasopisma “Retro” oraz magazynów “Cała Ty” i “Z Życia Wzięte”.


Kampania ma na celu zwrócić uwagę na to, jak powszechnym zjawiskiem jest niedosłuch oraz zwiększenie świadomości, że ubytek słuchu nie musi przekreślać życiowych pasji ani wykluczać zawodowo.


Drodzy Państwo, zachęcamy do umawiania wizyt w Naszym gabinecie, wykonania kompleksowych badań słuchu oraz wykorzystania najnowszych rozwiązań i możliwości.Comments


bottom of page