top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKarolina Pastuszka

Czy aparat słuchowy sprosta obowiązkom zawodowym?

Bardzo często pojawiają się obawy wśród osób z niedosłuchem, że nie sprostają obowiązkom zawodowym. Boją się, że ubytek słuchu będzie miał znaczny wpływ na relacje z innymi pracownikami czy klientami oraz wykonywaną pracę.


Oczywiście - nieleczony niedosłuch może być problemem w miejscu pracy, zwłaszcza gdy wpływa na komunikację i przepływ ważnym informacji. Jeśli jednak podejmiemy odpowiednie kroki - możemy znacząco poprawić jakość naszego słuchu i życia - nie tylko tego zawodowego.


Dzisiejsza technologia nowoczesnych aparatów słuchowych, gwarantuje znaczną poprawę rozmów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz prowadzić ożywione rozmowy bez wysiłku i obawy o “utracone” słowa. Dodatkowe udogodnienia tak jak wydajny i solidny akumulator w aparatach ładowalnych sprawi, że nie zaskoczy Cię brak łączności, a prosta w obsłudze aplikacja pozwala w każdym momencie dostosować ustawienia aparatów słuchowych do indywidualnych potrzeb, bez konieczności odwiedzania protetyka słuchu.


Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby borykające się z pogorszeniem słuchu do umawiania wizyt w naszym gabinecie.

Proszę pamiętać, że u nas mogą Państwo BEZPŁATNIE przetestować aparaty słuchowe - szczególnie zachęcamy do przetestowania najnowszych modeli, które pojawiły się w ofercie gabinetu AUDIO-SŁUCH.
コメント


bottom of page